O Firmie

Biuro Rachunkowe Digesta zostało założone w 1994 roku przez Panią Katarzynę Sarzyńską, posiadającą wieloletnie doświadczenie w świecie księgowości, finansów oraz zagadnień kadrowo-płacowych. Pani Katarzyna legitymuje się Licencją Ministerstwa Finansów nr 30791/02, a firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności, dzięki czemu maja Państwo całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

Usługi firmy są nastawione na kompetentną i kompleksową obsługę firm, zapewnienie rzetelnej pomocy oraz profesjonalne, a zarazem przyjazne i życzliwe podejście do klienta. Nie narzucamy sposobu dostarczania dokumentów – wszystko zależy od Państwa preferencji. Jesteśmy w pełni skomputeryzowanym biurem, gwarantującym szybkość i fachowość wykonywanych usług oraz stałe koszty prowadzenia księgowości.

Dzięki powyższym cechom posiadamy prawie dwudziestoletnią praktykę w prowadzeniu spółek prawa handlowego z kapitałem zagranicznym, a także małych i średnich firm oraz mikroprzedsiębiorstw i jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasi klienci mogą się skoncentrować w pełni na rozwijaniu własnego potencjału, nie zamartwiając się dynamiczną zmianą przepisów.

Dziękujemy za poświęcony czas.